Massivtre AS
Distribution Partner

Read more

Hvem
er vi.

Massivtre as er et selskap etablert i 2016. Hovedkontoret vårt er i Sør-Norge, men vi har også et kontor i Oslo. Vi har et sterkt engasjement for prosjektene vi leverer og har samlet god erfaring gjennom årene! For oss er alle prosjekter like viktige, og vi ønsker å tilby den beste service for alle kunder!

Vårt
Team

Vi er heldige som har dedikerte dyktige medarbeidere med stor interesse for tre konstruksjoner. Bim-tekniker, prosjektledere, tekniske tegnere og konstruksjonsdesignere.

Tor Øystein Osa Michalsen, Founder and CEO
osa@massivtre.as | T. 0047 40403057

Dagfinn Urfjell, Project manager
dagfinn@massivtre.as | T. 0047 90022449

Carsten Hovind, Project manager (Oslo office )
carsten@massivtre.as | T. 0047 99699196

Andreas Daaland, Bim technician
andreas@massivtre.as T. 0047 94050676

Knut Terje Kollen, Technical drafter
knut@massivtre.as | T. 0047 40458920

Kai Hågensen Jensen, Construction designer
kai@massivtre.as | T. 0047 98442195

Christian Øien Danielsen, Calculator/Coordinator
christian@massivtre.as | T. 0047 45973106

Hva vi
tilbyr

I mange år har vi fått kompetanse og erfaring i bruk av clt i store og små prosjekter. Vi kan også bidra i prosjekter med tips til veiledning for relaterte produkter.

  • Konstruksjonskonsepter for bruk av CLT-prosjekter
  • Beregninger og størrelse
  • Optimalisering av løsninger for bruk av CLT
  • Levering og prosjektoppfølging
  • Montering av prosjekter

MASSIVTRE AS

Nygata 3
4876 Grimstad
Norway

+47 404 03 057

www.massivtre.as

Website Google Maps

Drop us an
e-mail or give us
a call

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Wir sind gerne für sie da.

+43 3588 8835
office@klh.at

KLH Massivholz GmbH
Gewerbestrasse 4
A-8842 Teufenbach-Katsch